Lesrooster

Hier vind je ons lesaanbod met tijden, locatie en desbetreffende leiding.

Kleuter gymnastiek:
locatie Trompzaal (M.H. Trompstraat 24a, 3231 XS Brielle)
Donderdag 16:00 – 16:45 uur: 3/4 jaar
Donderdag 16:45 – 17:30 uur: 5/6 jaar

Selectie turnen:
Locatie Reede (Reede 3, 3232 CR Brielle)
Maandag   17:00 – 20:00 uur: jeugd 2 t/m senior
Woensdag 16:00 – 19:00 uur: instap t/m jeugd 1, de meiden op N niveau of 3e divisie kunnen noverleg 3x per week trainen
Locatie De Dukdalf (Reede 2A, 3232CV  Brielle)
Vrijdag     16:00 – 18:30 uur: voorinstap t/m jeugd 1 de jongere meisjes
Vrijdag     18:30 – 21:00 uur: Jeugd 2 t/m senior de oudere meiden

Recreatie turnen:
Locatie Reede (Reede 3, 3232 CR Brielle)
Dinsdag      17:00 -18:00 uur: meisjes vanaf 8 jaar
Dinsdag      18:00 – 19:00 uur: springgroep meisjes/jongens 8-10 jaar
Dinsdag      18:30 – 20:00 uur: springgroep meisjes/jongens vanaf 10 jaar
Woensdag  18:00 – 19:00 uur: meisjes vanaf 6 jaar
Donderdag 16:00 – 17:00 uur: meisjes 6-8 jaar
Donderdag 17:00 – 18:00 uur: meisjes vanaf 9 jaar
Donderdag 17:00 – 19:00 uur: 5e & 6e divisie meisjes 7-9 jaar
Donderdag 18:00 – 20:00 uur: 5e & 6e divisie meisjes vanaf 10 jaar
Locatie De dukdalf ( reede 2A, 3232CV Brielle )
Vrijdag        17:00 – 18:00 uur: jongens 6-8 jaar
18:00 – 19:00 uur: jongens selectie / extra
19:00 – 20:00 uur : jongens 9-13 jaar

Jongens Gymnastiek: Deze les zit momenteel helaas vol.
locatie Reede (Reede 3,3232 CR Brielle)
Vrijdag 16:45 – 17:45 uur

Free Running:
locatie Trompzaal (M.H. Trompstraat 24a, 3231 XS Brielle)
Woensdag 18:00 – 19:30 uur

Conditie training Dames & Heren:
locatie Trompzaal (M.H. Trompstraat 24a, 3231 XS Brielle)
Woensdag 19:30 – 20:30 uur: conditie training

Zumba:
locatie Reede (Reede 3,3232 CR Brielle)
Dinsdag 20:00 – 21:00 uur

locatie Dijckhuis Vierpolders (Dijckpotingen 10, 3237 AK Vierpolders
Woensdag 20:00 – 21:00 uur

Jazz Dance 40+
locatie Tafel Tennis Vereniging de Sprint (Rik 22b 3232 LA Brielle)
Woensdag 19:30 – 21:00

Jazz Dance:
locatie Tafel Tennis Vereniging de Sprint (Rik 22b 3232 LA Brielle)
Maandag 16:00 – 16:45 uur: kleuters 2,5 – 4 jaar
Maandag 16:45 – 17:45 uur: 5/7 jaar
Maandag 17:45 – 18:45 uur: 8/9 jaar
Maandag 18:45 – 19:45 uur: voorselectie

locatie Dijckhuis Vierpolders (Dijckpotingen 10, 3237 AK Vierpolders)
Vrijdag 16:00 – 17:00 uur: 10/11 jaar
Vrijdag 17:00 – 18:00 uur: 12/14 jaar
Vrijdag 18:00 – 19:00 uur: 15/17 jaar
Vrijdag 19:00 – 20:00 uur: 25+
Vrijdag 20:00 – 21:00 uur: 18+
Vrijdag 21:00 – 22:00 uur: selectie