Lesrooster

Hier vindt u ons lesaanbod, met tijden en desbetreffende locatie.

 

Kleuter Gymnastiek:

Locatie Trompzaal (M.H. Tromstraat 24a, 3231 XS Brielle)

Donderdag 16.00 – 16.45 uur: 3/4 jaar

Donderdag 16.45 – 17.30 uur: 5/6 jaar

 

Recreatie turnen:

Locatie Reede (Reede 3, 3232 CR Brielle)

Dinsdag 16.00 – 17.00 uur: 6/7 jaar

Dinsdag 17.00 – 18.00 uur: 8/9 jaar

Dinsdag 18.00 – 19.00 uur: 10+

Woensdag 18.00 – 19.00 uur: 5 t/m 9 jaar

 

Springgroep:

Locatie Reede (Reede 3, 3232 CR Brielle)

Dinsdag 19.00 – 20.00 uur: 10+

 

5/6de divisie:

Locatie Reede (Reede 3, 3232 CR Brielle)

Donderdag 16.00 – 18.00 uur: voorinstap t/m pupil 2

Donderdag 18.00 – 20.00 uur: jeugd 1 t/m senior

 

Selectie Turnen:

Locatie Reede (Reede 3, 3232 CR Brielle)

Maandag 17.30 – 20.30 uur: jeugd 1 t/m senior

Woensdag 15.00 – 18.00 uur: voorinstap t/m pupil 2

 

Locatie De Dukdalf (Reede 2A, 3232 CV Brielle)

Vrijdag 16.00 – 18.30 uur: voorinstap t/m pupil 2

Vrijdag 18.30 – 21.00 uur: jeugd 1 t/m senior

Vrijdag 19.30 – 21.00 uur: voormalig selectie

 

Jongens Gymnastiek:

Locatie Reede (Reede 3, 3232 CR Brielle)

Vrijdag 16.45 – 17.45 uur: jongens van 6 t/m 9 jaar

Locatie De Dukdalf (Reede 2A, 3232 CV Brielle)

Vrijdag 18.00 – 19.00 uur: jongens vanaf 9 jaar

 

Free Running

Locatie Trompzaal (M.H. Tromstraat 24a, 3231 XS Brielle)

Woensdag 16.45 – 18.00 uur

 

Conditie training dames en heren:

Locatie Trompzaal (M.H. Tromstraat 24a, 3231 XS Brielle)

Woensdag 19.30 – 20.30 uur: conditie training

 

Zumba

Locatie Dijckhuis Vierpolders (Dijckpotingen 10, 3237 AK Vierpolders)

Woensdag 20.00 – 21.00 uur

 

Bootcamp

Locatie Dijckhuis Vierpolders (Dijckpotingen 10, 3237 AK Vierpolders)

Woensdag 19.00 – 20.00 uur

 

Jazz Dance 40+

Locatie Reede (Reede 3, 3232 CR Brielle)

Woensdag 19.30 – 21.00 uur

 

Jazz Dance

Locatie Tafeltennis Vereniging de Sprint

Maandag 16.00 – 16.45 uur: kleuters 2,5 t/m 4 jaar

Maandag 16.45 – 17.45 uur: 5 t/m 7 jaar

Maandag 17.45 – 18.45 uur: 8 t/m 9 jaar

Maandag 18.45 – 19.45 uur: voorselectie

 

Locatie Dijckhuis Vierpolders (Dijckpotingen 10, 3237 AK Vierpolders)

Vrijdag 16.00 – 17.00 uur: 10 t/m 11 jaar

Vrijdag 17.00 – 18.00 uur: 12 t/m 14 jaar

Vrijdag 18.00 – 19.00 uur: 15 t/m 17 jaar

Vrijdag 19.00 – 20.00 uur: 25 +

Vrijdag 20.00 – 21.00 uur: 18+

Vrijdag 21.00 – 22.00 uur: selectie